Zapytanie ofertowe nr 1/2024

Zapytanie ofertowe nr 2/2024

Zapytanie ofertowe nr 3/2024

Organizacja pracy Przedszkola w roku szkolnym 2023/2024

W związku z rozpoczynającym się rokiem szkolnym 2023/2024 pragniemy poinformować rodziców dzieci nowo przyjętych do naszego przedszkola oraz kontynuujących przedszkolaków o organizacji pracy naszej placówki.

Godziny pracy Przedszkola: przedszkole czynne jest w godz. od 7.00 do 17.00.

W naszym przedszkolu staramy się, aby dzieci czuły się bezpieczne i szczęśliwe oraz rozwijały się zdrowo i harmonijnie. Jest dla nas ważne, aby mogły w pełni uczestniczyć we wszystkich zajęciach oraz wykonywać zadania i poszczególne czynności w komfortowym dla nich tempie. Dlatego prosimy o przyprowadzanie dzieci do przedszkola do godz. 8.20 – dzięki temu mają możliwość przywitać się z koleżankami i kolegami oraz spokojnie spożyć śniadanie i rozpocząć dzień pełen nauki i zabawy w dobrym humorze.

Prosimy o odbiór dzieci w godzinach 12.30 -13.00 lub 15.00 – 17.00.

O ile to możliwe, prosimy o odbiór dzieci w wyznaczonych przedziałach czasowych – dzięki temu mamy możliwość planowania zajęć w komfortowy dla dzieci sposób, unikając przerywania zabaw, które są dla nich ważne i zajmujące.

Nieobecności

Staramy się racjonalnie i efektywnie planować zakupy spożywcze tak, aby nie marnować żywności. W przypadku zgłoszonej nieobecności dziecka nie są też naliczane opłaty za niewykorzystane posiłki. Dlatego prosimy o wcześniejsze informowanie nas o sytuacjach, gdy dziecko nie będzie obecne w przedszkolu lub ma zostać odebrane we wcześniejszej porze. Rozumiemy, że nie zawsze jest to możliwe, dlatego w przypadku nagłej zmiany państwa planów prosimy o zgłoszenie nieobecności dziecka  telefonicznie lub osobiście u nauczyciela w grupie, najpóźniej do godz. 9.00.

Wyprawka dla Przedszkolaka

Prosimy o zapewnienie dzieciom:  kapci, zestawu ubranek na zmianę, piżamki, poszwy na koc o wymiarze 160 x 200 cm (dla dzieci najmłodszych, z oddziału I i II). Ubranka na zmianę przechowujemy w szatni na dedykowanym każdemu dziecku wieszaku dlatego praktycznym rozwiązaniem będzie umieszczenie ich w podpisanym worku.

Dziękujemy!